Novinky z firmy a zajímavosti z oboru

Teambuilding pro dobrou věc | Milmar
Náš tým podpořil místní neziskovou organizaci, která poskytuje sportovní aktivity a pořádá sportovní, kulturní a vzdělávací akce pro veřejnost.

 

Náš tým podpořil místní spolek účastí v jeho kuchařské soutěži a skončil druhý. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci firmy! Kromě soutěžního týmu akci navštívili i další kolegové. Díky všem, kteří jste přišli tuto akci podpořit!

 

Tento spolek je nezisková organizace. Poskytuje sportovní aktivity a pořádá sportovní, kulturní a vzdělávací akce pro veřejnost. Snažíme se takové lokální iniciativy podporovat různými způsoby, protože věříme, že jsou nepostradatelnou součástí kvalitního života na venkově.

 

 

Vymyslíme vám řešení na míru

Ať už potřebujete výrobky z textilií a síťovin k čemukoliv, ozvěte se nám. Probereme s vámi váš záměr a vymyslíme nejvhodnější řešení.

Chci navázat spolupráci

We use cookies

Aby se vám web dobře používal (Souhlas s cookies)

Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Povolit vše".